DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
20. 9. o 15.30 h
FC Baník Horná Nitra – Modranka (hrá sa v Handlovej !!!)
21. 9. o 15.30 h
Boleráz - Kanianka
V. LIGA SEVER
20. 9. o 15.30 h
D. Vestenice – Bošany
Z. Kostoľany – Horovce
21. 9. o 15.30 h
Malá Čausa - Tr. Turná
Lehota p/Vt. - Cigeľ
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
21. 9. o 15.30 hod.
Čereňany - Dolné Naštice
Dežerice - Kamenec pod Vtáčnikom
Skačany - Rudnianska Lehota
Nitrianske Rudno - Nitrianske Pravno
Veľký Klíž – Oslany
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou
21. 9. 11.00
Veľké Bielice - Horná Nitra B
I. TRIEDA
21. 9. o 15.30 hod.
Diviacka Nová Ves – Tužina
Koš – Malinová
Pravenec – Chren.-Brusno
Diviaky nad Nitricou – Poruba
Kľačno - Nitrianske Sučany
20. 9. 15.30
Nováky – Bystričany
Hradec - Ráztočno
II. TRIEDA
6. kolo
21. 9. o 15.30 hod.
Veľká Lehôtka - Valaská Belá
Bojnice - Veľká Čausa
Čavoj - Kostolná Ves
Liešťany – Temeš
20. 9. 15.30
Podhradie - Nitrica
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
20. 9. o 10.00 a 12.30 h
Myjava - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
20. 9. o 13.00 h
D. Vestenice - N. Dubnica
N. Rudno – Beluša
21. 9. o 13.00 h
Nováky - Bošany
V. LIGA SEVER
21. 9. o 13.00 h
Opatová n/V. - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
21. 9. o 13.00 hod.
Čereňany – Ned.-Brezany
Uhrovec - Kamenec pod Vtáčnikom
Skačany – Chren.-Brusno
Pravenec - Nitrianske Pravno
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou
20. 9. 15.30
Veľký Klíž - Čereňany B
I. TRIEDA
20. 9. 10.00
Horná Nitra B – Cigeľ
20. 9. 13.00
Zemianske Kostoľany – Tužina
20. 9. 15.30
Liešťany - Malá Čausa
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
23. 9. o 14.00 a 16.00 h
Horná Nitra - Dun. Streda
I. LMŽZ U13, U12
21. 9. o 10.00 a 12.00 h
Senec - Horná Nitra
II. LSŽ a LMŽ
20. 9. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - Skalica
III. LSŽ a LMŽ SEVER
20. 9. o 10.00 a 12.00 h
N. Pravno - Led. Rovne
Z. Kostoľany - D. Vestenice
N. Rudno – Bánovce
N. Dubnica - Kanianka
III. TŽS
21. 9. o 10.00 hod.
Malinová – Chren.-Brusno
Hradec – Ned.-Brezany
Tužina – Ráztočno
Cigeľ – Poruba
Opatovce nad Nitrou – Kľačno
20. 9. 10.00
Sebedražie - Koš
III. TŽJ
21. 9. o 10.00 hod.
Valaská Belá – Oslany
21. 9. 13.00
Diviacka Nová Ves – Čereňany
Liešťany - Rudnianska Lehota
Diviaky nad Nitricou - Kamenec pod Vtáčnikom
ŽENY
I. liga ženy (juniorky)
21. 9. o 11.00 a 13.00 h
Horná Nitra - Žilina (hrá sa v Kanianke !!!)
II. liga Žiačky sk. B
24. 9. o 16.00 h
Dubnica - Horná Nitra